| SWEETY777ffff a întrebat:

Am si eu o problema recent mi-am reinstalat windows-ul si vad ca de atunci nu mai imi merge sunetul.Am inteles ca poate fi de la placa audio si ca trebuie sa mi-a reinstalez sau ceva de genu problema este ca nici nu stiu ce placa audio am.ce pot face?

1 răspuns:
| Intrusion a răspuns:

Incearca sa vezi ce fel de boxe ai (modelul) si scoate driver la boxe

exemplu:la mine sint SVEN SPS-820-apoi eu scriu pe google SVEN SPS-820 Driver downoload