| NevastuicAaA a întrebat:

Cum trimit un colet prin tocmai cu luvrare gratuita?
Cum ajunge produsul in posesia celor de la fancurier?

Răspuns Câştigător
| Robert699 a răspuns:

Pai trebuie sa completezi un formular :
http://www.tocmai.ro/cont/curier.html#
Si apoi cred ca te suna ei...
Adica Sigur suna ei.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Faci o comanda sa vina curierul sa ridice pachetul din contul tau de pe site ul tocmai

| dannyel86 a răspuns:

Ca sa trimiti un colet cu livrare gratuita, inseamna ca trebuie sa acoperi costurile de transport cerute de curier. Ca sa plasezi un produs, trebuie sa mergi la unul dintre punctele de lucru din zona ta a curierului, unde se vor indeplini procedurile necesare expedierii coletului. S-ar putea sa poti expedia pachetul direct de domiciliu, dar deplasarea curierului la tine acasa te-ar putea costa in plus. Depinde de la caz la caz, de aceea ar fi bine sa contactezi telefonic compania de curierat aleasa si sa le ceri detalii, in functie de politica lor.

| Otto2014 a răspuns:

Faci comanda.