| Hsbbs a întrebat:

Cum se procedează când vreau sa trimit un colet cu FanCurier?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îl împachetezi frumos. Pe site la ei găsești condițiile cum trebuie împachetat.
Apoi ai 2 variante. Prima- intri la ei pe site și faci cerere din aia ca vrei sa trimiți un colet
Sau a doua, suni direct curierul și ii spui ca vrei sa livrezi un colet cu firma lor și a doua a treia zi vine, îți ridica coletul, semnezi bla bla și cam atât

1 răspuns:
| Hdhdj a răspuns:

Te duci la sediul FanCurier. Probabil ai in orasul tau. Tu trebuie să ai coletul împachetat sau poate il împachetează ei. Si apoi trebuie să ai adresa unde trebuie să ajungă coletul. Dar vezi ca daca tu plătești transportul te rupe. Am pățit și eu asta.