| fsdfdsfdsf a întrebat:

Daca am abonament la cosmote de un an, il mai pot prelungi 2 ani, si sa-mi mai iau un telefon, eventual sa-l prelungesc si sa-l fac mai mare? THX :*

8 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Da poti de fapt stiu ca in fiecare an ai drptu sa ti iei telef [ si pe puncte] la Vodafone asa este nu stiu la cosmote dar incearca sigur e o portita

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sigur ca poti, daca esti abonata de un an ai acumulate si un numar de puncte pe care le poti folosi la achizitionarea unui telefon nou la oferta, daca vrei unul mai performant poti sa dai diferenta.

| bnj a răspuns:

Da poti!

| fsdfdsfdsf explică:

Ce oferte sunt la abonament 150? -in afara de cele de pe site. ul lor;*

| fsdfdsfdsf explică:

Si acele puncte cum se acumuleaza? Cand faci cost, sau cum? :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Polleta tu crezi catoti au bani sa plateasca 2 abonamente? si poate sa si ia tel la pret redus. din pretul la liber se scad pct le acumulate in acel an de abonament.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poti

| polleta a răspuns:

De ce nu astepti sa faci 2 ani de contract, apoi acesta se prelungeste automat, daca nu reziliezi contractul. Ca sa mai iei un telefon poti sa faci un alt abonament. Nu-ti da nimeni un telefon daca vrei sa prelungesti contractul, nici nu cred ca se poate. El, initial este facut pe 2 ani. Si eu sunt abonata la Cosmote.