| Mihai473736 a întrebat:

Dacă am comandat un abonament Vodafone și acolo scrie ca plata în avans este de 0 lei,iar eu nu am fost nevoit sa plătesc nimic în momentul plasarii comenzii, va trebui sa plătesc cu cardul în momentul în care vine curierul cu abonamentul sau voi plăti pentru prima data abia la o luna după ce mi-am introdus abonamentul în telefon?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Incepand de luna viitoare vei plati abonamentul lunar, cel putin asa se intelege din ceea ce ai spus mai sus

| Mihai473736 explică (pentru Simpatic):

Da,dar am primit o notificare în care este menționată ca metoda de plata plata la livrare