| MariusPaun a întrebat:

Daca am cumparat un telefon de la flanco in rate impreuna cu un televizor? Pot sa returnez Telefonu? Sau sa-l schimb cu unu de aceeasi valoare?

5 răspunsuri:
| Piftea123 a răspuns:

Poti returna telefonul si vei primii banii inapoi in nici un caz sa-l schimbi cu altul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Piftea123):

Pai si isi cumpara altul de banii aia, nu e tot aia? Ba chiar e mai rau pentru Flanco, pierd 1 client.

| MariusPaun explică (pentru anonim_4396):

E vorba ca e platit in rate.o sal accepte..adica inca n-am dat nimic pe el

| MariusPaun explică:

E vb ca e fcaut contractul cu rate..aduca n-am platit inca.o sa accepte sa-l inapoiez?

| anonim_4396 a răspuns (pentru MariusPaun):

Ai 30 de zile drept de retur fara a invoca vreun motiv.