| anonim_4396 a întrebat:

Daca am dosar penal ce dificultati intampin daca vreau sa dau pentru permis?

Răspuns Câştigător
| meduzza a răspuns:

Eu asa stiam ca dupa 3 ani nu mai ai probleme la scoala de soferi, dar cel mai sigur intreaba un instructor sau un politisttongue

6 răspunsuri:
| meduzza a răspuns:

Nu poti sa iti iei deoarece iti trebuie cazierul curat. mi se pare ca trebuie sa astepti 3 ani de cand l.ai facut ca sa poti sa dai sau ceva de genul, oricum sigur nu poti sa dai imediat

| boogdan91 a răspuns (pentru meduzza):

Deci daca dosarul penal a fost acum aproape 4 ani inseamna ca pot da?

| meduzza a răspuns (pentru boogdan91):

Eu asa stiam ca dupa 3 ani nu mai ai probleme la scoala de soferi, dar cel mai sigur intreaba un instructor sau un politisttongue

| meduzza a răspuns:

Funda?big grin

| boogdan91 a răspuns (pentru meduzza):

Daca imi dadeai un rasp care imi taia toate sperantele nu-ti mai dadeam nici o funda laughing

| meduzza a răspuns (pentru boogdan91):

laughing succes cu scoala de soferi:*

| AlEcSsCRaZzY a răspuns:

Aceeas problema o am si eu, am dosar penal si a trecut un an de la hotararea definitva si 1 an jumate de cand am facut prostia, pot da de permis?