| Sports a întrebat:

Daca ati gasi o valiza cu un milion de dolari in ea :O
ce ati face?

9 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

M-as trezi din somn.

| Liquify a răspuns:

As juca poker in Vegas big grin.

| w1NNNd a răspuns:

ATAAAAT! si as si pleca! ca dac as pierde eu asa ceva sigur ca nu mi-ar mai inapoiao nici reaq

| saidkique a răspuns:

I-as da foc. Banii n-aduc fericirea. Ce-ai maaaa e o lista lunga laughing Mai intai i-as inmulti(prin afaceri imobiliare e f usor), apoi as construi ceva permanent (un bar, o cafenea, un club...) si cel putin 200.000 de $, euro, ce-or fi i-as dona.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As ascundeo intr-un loc sigur pana ma fac mai mare si imi fac de cap

| vio_9808 a răspuns:

M-as speria rolling on the floor

| TechnoCocktail a răspuns:

Crezi ca as duce-o la politie? A meaaa!