| anonim_4396 a întrebat:

Daca imi instalez yahoo messenger 10 o sa am virusi la calculator?

9 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Daca îi ai acum îi vei avea şi după.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Nu are virusi YM 10

| craniul a răspuns:

Nu doar nu ai de la ce doar daca descarci lucruri multe sau navighezi pe alte sit-uri sau ma rog...

| coddy24 a răspuns:

Nu o sa ai nici un virus pe calculator, dar iti recomand un antivirus ceva ca sa ai mai multa protectie happy eu am nod32 si ma multumeste.

| BiiBiis a răspuns:

Nu, nu o sa ai virusi.

| Cretzule a răspuns:

Nu prea cred

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

LoL normal ca nu

| kagome_8372 a răspuns:

Depinde de unde il iei.

dar nu cred.
de aici cred ca ar fi cel mai sigur : http://messenger.yahoo.com/win/

| mimitza_7330 a răspuns:

Depinde... poti sa iti instalezi WOT. e un program care iti arata daca un anumit site are virusi sau nu.incearca