| anonim_4396 a întrebat:

Daca imi instalez yahoo messenger 10 o sa am virusi la calc?

8 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Teoretic, nu. Depinde de unde îl downloadezi. Yahoo este sigur, deci dacă iei din surse sigure, nu trebuie să te temi.

| 334499 a răspuns:

N-are nici o legatura una cu alta
virusi poti sa iei daca umblii prin locuri suspicioase sau/si descarci lucruri suspicioase

| iuliana_5107 a răspuns:

Nu... dar trebuie sa ai si u un antivirus bun... in caz ca il tragi cu virusi.happy

| Fallen Angel a răspuns:

Pai depinde de unde descarci. Dar scaneaza-l intai sa-l instalezi. E cel mai bine asa.

| Boo a răspuns:

Eu il am si nu am niciun virushappy

| coosmin24 a răspuns:

Poi daca softu' este virusat normal dar nu te-ar lasa antivirusu sal instalezi (in caz de ai antivirus)daca este curat nu ai cum sa iei virusi.

| LoooVe <3 a răspuns:

Daca il iei de pe pagina yahoo, nu!

| adelin2552 a răspuns:

Eu cred ca nu, dar ai grija de unde ii iei!