| anonim_4396 a întrebat:

Daca m-am nascut in ianuarie 1986, ce sunt in zodiacul chinezesc?

10 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Bivol/bou... Anul 1986 este anul tigrului, doar ca zodiacul chinezesc incepe in luna februarie, iar tu apartii anului anterior care este bivol.

| Parintele a răspuns:

Capra de lemn.

| alexa a răspuns:

Http://www.eastrolog.ro/zodiac-chinezesc/
scrie undeva mai jos calculeaza. ti zodia;)
aqlo vei afla
:P;)

| Zoombe3 a răspuns:

Pai zi si data (ziua)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Conform zodiacului chinezesc ești în anul Bivolului cu trecere în anul Tigrului, element foc cu lemn.
Apropo, nu spui data exactă a nașterii?
Nu te pot ajuta mai mult.
Intră pe Astrolog.ro.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zodiacele de orice fel sunt inutile.Crezi in Dumnezeu sau in zodiace?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

| Lorenada a răspuns:

Tigru.

| jackball a răspuns:

Anul 2010 va fi anul tigrului. 2010-12-12=1986. Esti tigru. Bravo.