| Mara6392 a întrebat:

Daca manânc de 2 ori pe zi (dimineata si seara) si nu foarte mult si fac si sport, se poate sa slabesc?

7 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Da love struck

| VoidEternal a răspuns:

Daca numarul de calorii pe care le arzi este mai mic decat numarul caloriilor aferent meselor, da, cu siguranta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este a nu stiu câta oara cand pui aceiasi intrebare. Useri ti-au raspuns mereu la fel : deficit caloric+sport. Renuta la zahar. Apropos, am o bicicleta noua in stare perfecta, de vanzare. Daca te intereseaza da-mi messaj in privat, iti fac mega oferta. Inaltime recomandata ( 1.60-172).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de organism și metabolism. Cel mai recomandat ar fi să apelezi la un medic nutriționist.

| Skarr a răspuns:

Mai bine mananci la pranz si seara. Macar poti sa zici ca faci *iNtErMiTeNt FaStInG*

| Yuki0799 a răspuns:

Dacă dai jos mai multe calorii decât pui atunci vei slăbi. Ideal este să mănânci și lucruri sănătoase și cât mai puțin dulce posibil.