| 334499 a întrebat:

Daca scriu intr-un font pe un calculator si ii dau cuiva sa citeasca pe alt calculator fara sa aiba fontul cu care am scris, poate vedea ce am scris?

Răspuns Câştigător
| Aero a răspuns:

Ar putea sa vada, dar nu cu fontul tau. Cam asa se intampla de obicei. De exemplu: Daca tu scrii cu fontul Segoe UI sau Calibri in Windows Vista/7 si Microsoft Office 2007/2010 si persoana careia ii trimiti documentul foloseste Windows XP cu Microsoft Office 2003 e posibil ca aceasta sa vada fontul Tahomahappy

3 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Da poate vedea dar in alt font tongue

| Madutza_9991 a răspuns:

Vede dar nu in fontul exactsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu