| DJohnny a întrebat:

Daca vrei sa te duci cu masina ta, din Romania in SUA, poti s-o faci cu avionul sau vaporul?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mai degrabă cu vaporul!
Pa, pa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai bine iti cumperi o masina noua decat sa platesti transportu pana acolo

| PedoBarbie a răspuns:

Cu avionul nu cred că se poate. Cu vaporul da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu care vrei tu

| Nume2 a răspuns:

Cu amandoua din cate stiu eu dar intereseazete la airoport pentru avion big grin succes

| DJohnny explică (pentru Nume2):

Si cat ar costa cu fiecare?

| Nume2 a răspuns (pentru DJohnny):

Din Romania pana in SUA... scuz acum am vazut ca din Romania nu ai cum sa pleci cu vaporul in SUA si cu avionul nu stiu dar intereseazete la un airoport

| Serban147 a răspuns:

Din cate stiu, cu avionul!