| LordBolton a întrebat:

Dacia duster este o masina buna?

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă te îngrijești de ea și stai bine financiar, este ok.
Pa, pa.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Da, este bunicică, mai ales pentru drumurile noastre...

Toate cele bune.

| dracu14 a răspuns:

E cel mai ieftin suv, acum mai aveti si pretentii?
nu, nu e o masina buna si a fost gandita prost, ii trebuie o motorizare mai puternica si un alt design, pare mare din afara si inauntru e o cutie de chibrite

| ReusxD a răspuns:

Buna.
Este foarte buna, dar este scumpa + ca consuma si foarte mult.
Pa, pa!

| suntserios a răspuns (pentru ReusxD):

Probabil este unul dintre cele mai economice motoare din clasa sa

| hummmer a răspuns:

Consum potrivit[cam 9 % mixt], motoare pe benzina sau pe motorina, confortabila, silentioasa si piesele nu costa ca la sh-urile aduse de afara.
Pentru soselele noastre, e perfecta.
http://www.automarket.ro/masini-noi/dacia/duster-1428/

| DiamantulAuriu a răspuns:

Salut, este ea aspectuasa dar are motorul cam mic 1.5 e cam putin pentru un suv

| G2225hda a răspuns:

Intreaba-i pe daci

| BdyBluu a răspuns:

E buna...nu pot sa zic ca nu e. Dar parerea mea este ca e prea scumpa ...adica nu o poti compara cu un jeep x5 si din alea alea isi merita bani in schimb dusteru nu

| suntserios a răspuns (pentru BdyBluu):

Cred ca habar nu ai cat costa Duster si probabil nici nu stii ca e ceam mai ieftina din clasa sa.