| Jameson a întrebat:

Dati-mi si mie niste idei in ce sa ma imbrac la poza individuala pentru album. Maine merg sa imi cumpar haine dar nu prea am idee. Si poze daca se poate cu haine in afara de costum nu il suport.

1 răspuns:
| ApofissPapaya a răspuns:

Niste blugi albastrii/negrii, o camasa in carouri, cu un tricou pe dedesubt(camasa descheiata) sau pur si simplu incheiata. laughing In picioare niste tenesi negri si daca vrei ochelari de soare. ^^ Numai bine si lumina buna pentru poze! happy