| pauly a întrebat:

urmeaza sa fac poze pentru albumul de clasa a 8-a si nu prea am idei cum sa ma imbrac. multi colegi vor sa se imbrace in costum iar eu nu vreau numai costum simplu. poate imi dati ceva indeihappy multumesc!

2 răspunsuri:
| Miss Sintetic a răspuns:

Toti cei pe care ii cunosc la sfarsitul clasei a 8a [inclusiv eu] au purtat robe dintralea de absolvent si oricum nu ti se vede imbracamintea, chiar daca nu purtati dintralea.

Stiu ca ti.ar placea altceva decat costum, dar in blugi ne imbracam in fiecare zi, deci e mai bine sa purtam ceva ce nu purtam decat in ocazii. [ps : confewra o nota de seriozitate}

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O pereche de blugi. si un sacou happy