| IoanaMtfkr a întrebat:

Daţi-mi şi mie vremea pe mâine, 21 ianuarie 2013, da în ţară nu în Bucureşti, că am tot căutat pe Google.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

straight face

| gigite a răspuns:

Daţi-mi şi mie vremea pe mâine?

Maine va fi luni, si cum va vrea EL, va fi o vreme asa si asa!>... fundoiu va rog! RPD!

| IoanaMtfkr explică (pentru gigite):

Eştii pocăit? Nu, nu-ţi dau fundă. Pa. :*

| gigite a răspuns (pentru IoanaMtfkr):

Imi place muzica! nu pot decat sa va iubesc din toata inima! si primiti scuze. mele daca am depasit tonul 1 O zi buna1

| IoanaMtfkr explică (pentru gigite):

Ce? Ce legătură are muzica, că ne iubeşti şi că primim scuze şi că ai depăşit tonul (Nu ai cum să depăşeşti tonul, e scriere, totul se aude doar în mintea ta când citeşti) cu faptul că eşti pocăit? Nu are nici un sens! Eşti prost cumva?

| gigite a răspuns (pentru IoanaMtfkr):

Asa ceva nu trebuie sa-i spui nici lui mama ta! ramaneti cu ce aveti. pa!

| IoanaMtfkr explică (pentru gigite):

Tu eşti măcar român?