| AllieAyl a întrebat:

Dau funda celui ce imi spune cele mai hazlii intamplari din viata lui

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Mi se pare amuzanta clasica faza, din cls. a 2a, cand mergeam spre casa si am realizat ca toata lumea de pe strada se uita la mine pentru ca imi picura lapte din geanta.
O intamplare mai veche : cand eram mai mica [1 an.sau cateva luni], rodeam varul de pe pereti iar mama ma gasea mereu plina de var pe maini si pe botlaughingbatting eyelashes.
Sii ceva mai rusinos. am iesit si eu ca melcul dupa ploaie in parc cu prietenii [noroi, frig, apa.] si vroiam sa ma asez in leagan. dar in loc de leagan, am nimerit fix intr-o groapa de noroi. si pana acasa am mers asa, scurgandu-mi din pantaloni apabatting eyelashes

4 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Mersi de funda :*

| DanielutzaJD a răspuns:

1.Eram o data la ora de fizica, iar niste baitezi faceau galagie, iar o cologa, ca sa taca aia, a tipat tare de tot : Baaaa!, iar dna de fizica auzind-o a inceput sa rada, si ne-a povestit, ca a fost invitata o data la revelion la o prietena buna de a ei, si mai erau si alti invitati printre care si 2 soti, ne zice dna : "pai femeia era din prietenii mei elefanti laughing, iar saracul sot al ei era de3 ori mai mic decat ea, de zici ca era stan din stan si bran, iar femeia a vorbit toata seara aceea, iar barbatul a inceput si el saracu sa vorbeasca despre un subiect, dar la care femeia : Aurele, taci ca acum vorbesc eu!, iar omul saracu a tacut, iar dupa vreo ora-2 a deschis iar barbatul un alt subiect, dar la care tanti bate tare o data cu pumnul in masa, doamnei de fizica i s-a facut frica pentru ca ii sarise mancarea din farfurie, dar la care tanti :Aurele, n-ai tacut, aaa sa vezi ce patesti tu acasaa! laughingrolling on the floorrolling on the floor, dna de fizica nu mai putea de ras cand povestea, iar de noi nu mai zic, radea toata cls in hohote, iar de cate ori este galagie, si e un baiat care mai tot timpul face galagie la ora de fizic, noi ii spunem "Aurele, taci ca acum vorbeste dna!"laughingrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor
2.Eram la patinoar in vacanta de iarna si patinam cu o prietena, si vine un baiat cam de vreo cls a 5 a si ne zice noua :"fetelor, ajutati-ma ca o sa cad!"...in momentul urmator a cazut rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor, si la urmatoarea tura, cand trece pe langa noi ne zice:"eu v-am zis ca o sa cad, dar voi BATMAN BATMAN"rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor
3. Cand eram mai mica eram foarte fricoasa rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor, si pe la 5-6-7 ani am mers in herestrau rolling on the floorrolling on the floor, si cred ca toti care au mers in herastrau stiu ca undeva in parc este un cos de gunoi in forma de urs, si eu atunci am vrut sa arunc ceva la gunoi acolo si cand eram langa el ma pregateam sa arunc rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor si tata face un zgomot in spate ca un mormait de ursrolling on the floorrolling on the floor, iar eu m-am speriat am scapat punga sau ce vroiam sa arunc, pe jos, m-am dus am luat-o pe mama in brate si am inceput sa plang ca ursu ala e viu laughingrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor...si nu m-am orpit din plans pana ce am ajuns acasa...si ai mei nu stiau ce sa mai imi faca ca sa imi spuna ca de fapt tata a facut zgomotu' ala rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| cryssa a răspuns:

Cele mai hazlii intamplari...nici nu stiu cu ce sa inceplaughing
1.totul s-a intamplat in vacanta de vara, eram intr-un microbuz vara, ma intorceam impreuna cu mai multi amici de la piscina. langa scaunul meu poposete un turist(locuiescc in cta) al dracului de beatstraight face
a inceput sa ma traga de par si sa ma **** la cap cu tot felul de afirmatii:-l
pana la urma nu am mai suportat, asa ca m-am ridicat si i-am **** una peste fatarolling on the floor)
apoi am coborat si am plecat acasabig grin
2.inainte de ora de mate. toata lumea in banca lui. colega mea m-a rugat sa ii aduc un caiet iar eu am mintit-o zicandu-i ca nu il am la mine. furioasa, s-a intors cu fata la mine si a strigat: esti o vaca si te urasc! angry. toata clasa amuteste...profesoara intra pe usa si ii arunca o privire cologei care inca mai striga la minelaughing)
3. in ora de civica, profa incepe sa il asculte pe un coleg mai indisciplinat. incepe el "pentru azi am avut de pregatit..." la care profa:"lasa asta. auzi tu ti-ai inceput viata sexuala?" rolling on the floor)

| RB26DETT a răspuns:

Eu eram la bunica mea cand de o data am decis sa ies pe poarta zic ma mai duc prin sat sa ma mai joc cu ceilalti si cu bicla la capatul ulitei am intrat cu viteza intr-un copilas mic cu tricicleta, saracu sa aruncat de pe tricicleta da eu cu fata botzita o saptamana,

ma dadeam eu cu sania pe un deal pe cand vad un caine mare in fata mea avea un metru in picioare si era ciobanesc si eu eram in fata trenului de sanii, eram vreo 6 sanii si eu fiind mai fricos de cainii mari am luat-o in sunt toti baietii