| Kanpeki a întrebat:

Ce intamplari hazlii vi s-au intamplat la scoala? big grin

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

Mi-a venit anul trecut cainele la shcoala.Eram in laboratorul de fizica de la etajul 2 al shcolii si vine elevul de la poarta:CAre e Bianca? Tz`a venit cainele si e in clasa rolling on the floor Vine directorul si urla la mine laughing Vine si profu` de mate rolling on the floor A trebuit sa plec de la fizica sa-l duc acasa rolling on the floor E 100%adevarat happy

1 răspuns:
| Roxynutza_7660 a răspuns:

2 fete de la mine din clasa au inceput sa se bata.laughing au terminat bataia inainte sa intre dirigu.iti dai seama ce,, hasliu" a fostwinking