| geoanarandi a întrebat:

Dau funda pentru cel mai bun rasp
de cateva zile nu mai merge sa intru pe un site, adica facebook si nu e de la internet
cred ca e de la laptop ca de pe alt pc merge s intru
apare asa mereu
Unable to connect

Firefox can't establish a connection to the server at facebook.com.

* The site could be temporarily unavailable or too busy. Try again in a few
moments.

* If you are unable to load any pages, check your computer's network
connection.

* If your computer or network is protected by a firewall or proxy, make sure
that Firefox is permitted to access the Web.

3 răspunsuri:
| kolcov a răspuns:

Incearca cu alt browser de internet, foloseste Opera e foarte bunwinking

| Elenushpisicush a răspuns:

Poate iti stie candva parola si idul ca nu e alcv si intra cand vrea el de asta nu poti intra si uh ori siteul ala e blokat de candva care tia umblat pe pc ori e blokat de tine fara sa stii adica ca si cum ai primi bann din un chat

| chirex a răspuns:

Intra cu internet explorer