| jonny_5226 a întrebat:

Dau fundita celui care imi zice cd-key la Windows XP SP3 2009 Ultra Edition big grinbig grin, :*

1 răspuns:
| sloimi a răspuns:

De obicei daca e crack-uit windowsu`el contine si serialul.Intra pe cd si trebuie sa ai pe el un fisier cu numele "crack"sau"numele celui care l-a facut", sare in ochi de obicei. Iti copiezi serialul si abia apoi treci la instalare. Daca nu te descurci, intra pe www.serials.ws si cauta acolo.Pe acel site gasesti redirectionari spre alte site-uri cu seriale si cd-key.Bafta!