| Andreea0612 a întrebat:

De cateva zile ma tot suna cineva cu nr ascuns.Stiti daca e posibil sa il pun la apeluri respinse?

6 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Depinde, nu toate telefoanele au optiunea asta, al meu are. La setari apeluri, respingere automata imi apar toti din agenda si trebuie sa bifez inclusiv nr ascuns.

| alexs99 a răspuns:

Daca nu-i stii numarul de telefon nu-l poti aduaga la apeluri respinse.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu cred ca e posibil asta.
Incearca sa-i inchizi in nas, va renunta pana la urma sa te mai sune.
Te pup!

| nicoalusoby a răspuns:

Nu foarte multe telefoane au aceasta optiune de obicei samsungul are si trebuie sa intri la setari>>apeluri>>lista de respingere>> apoi e o casuta separata care spune ca poti bloca apelurile cu privat

| Ancaaa23456 a răspuns:

Pai, intri in lista de apeluri, si dal pe "optiuni". Undeva acolo, trebuie sa-ti apara scris "adauga la lista de refuzare", sau "lista refuzare": atunci, selectezi numarul si gata.

| hanonime a răspuns:

Nu poti sa adaugi la lista de refuzare decat daca ii sti numarul..cand te mai suna raspunde-i si spune-i sa te sune cu numar..si atunci ii dai adaugare la lista de refuzare