| REN a întrebat:

De ce le plac femeilor asa mult trandafirii?

Răspuns Câştigător
blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Habar n-am. Mie de ex nu-mi plac. Mie imi plac lalelele in orice perioada a anului. Mi se par mai plapande si mai dulci decat trandafirii. Eu cred ca femilor nu le plac in mod deosebit trandafirii. Cred ca le place orice floare care li se ofera. Ia sa incerci sa pui o femeie sa aleaga intre un trandafir si o orhidee regala sau mijlocie sa vezi pe care o preferaconfused

5 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Pentru ca sunt inselatori precum femeile.Sunt frumosi dar zgarie daca nu esti atent.

mlm
| mlm a răspuns:

Simbol al dragostei si victoriei, trandafirul este considerat, regina florilor. Este poate cea mai indragita si cumparata floare. Impresioneaza si produce emotii profunde prin tot ce-i apartine :forma, finetea si eleganta bobocului, subtilitatea parfumului, nenumaratele culori ce le are reprezentate prin glasul iubirii.

| DenissaDeea a răspuns:

Sunt frumosi, fermecatori, atractivi, cei mai iubitii, cele mai placute flori, cele mai apreciate flori :mie personal imi plac enorm trandafiri albi si rosi, sunt o persoana care ii plac florile si sa am flori multe.

| mami a răspuns:

Nu numai femeilor le plac

| mami a răspuns:

Sunt ca barbati (unii) frumosi dar intzeapa