| anonim_4396 a întrebat:

Ce nu le plac femeilor?

7 răspunsuri:
| Emeraude a răspuns:

Ca sa fiu in tema, la femei nu le place barbatii care este agramati.
Daca te prinzi, te rog sa te tii bine!

| cosmina05 a răspuns:

Nu le plac barbatii care se lauda si cei care sunt prea posesivi

| Aiicha a răspuns:

Sunt multe de zis aici, dar voi vorbi doar in numele meu:nu-mi plac cicalelile, nu-mi place sa mi se spuna ce sa fac, nu-mi plac intarziile si persoanele care nu se tin de cuvant, cei care se cred interesanti, detest barbatii care cred ca femeile trebuie sa stea numai la cratita, de asemenea nu-mi plac barbatii inculti, vulgari, posesivi, cei care cred ca trebuie sa fii mereu la dispozitia lor, cei care fumeaza si sunt betivi.
Dupa cum spuneam sunt multe de zis...am scris in mare pentru ca nu stiu daca te-ai referit la ce nu ne place in general sau ce nu ne place la un barbat.winking

| katala a răspuns:

In primul rand analfabetii!
Si ar mai fi : badaranii, incultii, prostii, figurantii (ma refer aici la cei cu figuri in cap);
Acum, vezi tu, depinde si de femeia la care te raportezi, cat este de educata si de pretentioasa; pentru ca o femeie putin educata nu o sa-si dea seama ca un barbat e incult decat daca e mai incult ca ea...etc!

| Scuturici a răspuns:

Nu ar trebui sa-mi bag nasul in discutiile astea fiindca sunt inca copil, dar femeilor nu le plac incultii, vulgarii, insistentii...acum depinde de preferintele tuturor femeilor; D

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Barbatii incapatanati

| alicool a răspuns:

Ca barbatii sa fie insistenti unelor femei.