| AweSomee a întrebat:

De ce nu imi arata cate Raspunsuri, Intrebari, am? din ce cauza.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Se reactualizeaza pagina mai greu pe TPU dar daca intrii aici pe contul tau http://www.TPU.ro/utilizator/hrdv si da click pe 0 de la ''raspunsuri'', ''raspunsuri castigatoare'', ''intrebari'' ai sa-ti vezi toate raspunsurile si intrebarile pe care le ai.

| AweSomee explică:

Dar de ce nu imi arata exact numarul? adica imi arata 0 apoi cand dau click ma redirectineaza pe alt site si imi arata toate intrebarile, asa se intampla si la tine? sau tie iti arata cate intrebari si raspunsuri am eu?