| Anesiss a întrebat:

De ce nu m-ai merge sa raspund la intrebari de pe site-ul asta? Scriu raspunsul, dar cand dau la,, raspunde`` nu merge.

Răspuns Câştigător
| nOnAmE_6909 a răspuns:

Aceeasi problema am avut si eu (o au si altii, unii dintre noi). Cauza: cel mai probabil reclama mascata la Dom us (daca-l scriu impreuna, imi scurteaza postarea, nu ma lasa sa postez aceasta propozitie), care a incarcat/marit site-ul prea de tot. Solutia: daca ai Internet Explorer, trebuie sa ti-l inlocuiesti cu un alt browser - Mozilla Firefox, Google Chrome sau Opera. Explorer-ul nu mai face fata TPU-ului, incarca totul foarte greu sau chiar deloc. Eu mi-am instalat ieri seara Google Chrome, si de atunci totul zboara. :)) Nu mai am nici un fel de problema.

Intrebarea mea pe aceasta tema: http://www.tpu.ro/......cu-multe/. Citeste comentariile! Te vor ajuta sa-ti dai seama, daca ai aceeasi problema ca si mine, si vei putea s-o rezolvi. Succes!

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Aceeasi problema am avut-o si eu (o au si altii, unii dintre noi). Solutia: daca ai Internet Explorer, trebuie sa ti-l inlocuiesti cu un alt browser - Mozilla Firefox, Google Chrome sau Opera. Explorer-ul nu mai face fata TPU-ului, incarca totul foarte greu sau chiar deloc. Eu mi-am instalat de cateva zile Google Chrome, si de atunci totul zboara. :)) Nu mai am nici un fel de problema.
Intrebarea mea pe aceasta tema: http://www.tpu.ro/......cu-multe/. Citeste comentariile! Te vor ajuta sa-ti dai seama, daca ai aceeasi problema ca si mine, si vei putea s-o rezolvi. Succes!

P. S. Da clic pe "Descarcati Google Chrome" http://www.google.com/chrome/?hl=ro.

P. P. S. Vad, ca @nOnAmE imi copiaza raspunsurile. hmm...

NOname
| NOname a răspuns:

Aceeasi problema am avut-o si eu (o au si altii, unii dintre noi). Solutia: daca ai Internet Explorer, trebuie sa ti-l inlocuiesti cu un alt browser - Mozilla Firefox, Google Chrome sau Opera. Explorer-ul nu mai face fata TPU-ului, incarca totul foarte greu sau chiar deloc. Eu mi-am instalat de cateva zile Google Chrome, si de atunci totul zboara. :)) Nu mai am nici un fel de problema.
Intrebarea mea pe aceasta tema: http://www.tpu.ro/......cu-multe/. Citeste comentariile! Te vor ajuta sa-ti dai seama, daca ai aceeasi problema ca si mine, si vei putea s-o rezolvi. Succes!

P. S. Da clic pe "Descarcati Google Chrome" http://www.google.com/chrome/?hl=ro.

P. P. S. Iarasi @nOnAmE imi copiaza raspunsurile. hmm...

| Helăăău a răspuns:

Apar dupa cateva minute, ca sa poata fi aprobate.

| nOnAmE_6909 a răspuns:

Aceeasi problema am avut si eu (o au si altii, unii dintre noi). Cauza: cel mai probabil reclama mascata la Dom us (daca-l scriu impreuna, imi scurteaza postarea, nu ma lasa sa postez aceasta propozitie), care a incarcat/marit site-ul prea de tot. Solutia: daca ai Internet Explorer, trebuie sa ti-l inlocuiesti cu un alt browser - Mozilla Firefox, Google Chrome sau Opera. Explorer-ul nu mai face fata TPU-ului, incarca totul foarte greu sau chiar deloc. Eu mi-am instalat ieri seara Google Chrome, si de atunci totul zboara. :)) Nu mai am nici un fel de problema.

Intrebarea mea pe aceasta tema: http://www.tpu.ro/......cu-multe/. Citeste comentariile! Te vor ajuta sa-ti dai seama, daca ai aceeasi problema ca si mine, si vei putea s-o rezolvi. Succes!

| nOnAmE_6909 a răspuns:

Ms pentru funditalove struck

| Papusa_1623 a răspuns:

Daca intrebarea pe care tocmai ai trimis-o nu a aparut inca pe site, nu-ti face griji, aceasta va fi vizibila pe site in cateva momente, adica atunci cand pagina va fi reactualizata.
Intrebarile postate de utilizatorii noi si cele postate anonim vor fi temporar vizibile pe site numai autorilor lor si utilizatorilor logati. Cu alte cuvinte, anumite postari nu vor putea fi vizualizate de catre vizitatorii nelogati ai site-ului.
Acestea vor deveni vizibile pentru toata lumea dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logati, fara a fi raportata de catre acestia.
Daca intrebarea cumuleaza minimum doua raportari, ea va fi respinsa de pe site si va ajunge in atentia administratorului site-ului.