| anyhylator a întrebat:

De ce nu pot sa raspund la intrebari? scriu raspunsul, iar cand dau,, raspunde; ecranul se face alb si ramane asa. Apoi dau improspatare la pagina scriu din nou si tot face asa. Ce are?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Incearca sa schimbi browserul web.
De exemplu, mie de vreo saptamana mi se intampla cum zici tu de pe internet explorer si acum scriu de pe opera si merge ok. Poti incerca si Mozilla, Google Chrome, etc.Bafta! happy

1 răspuns:
| JustCosmin a răspuns:

Problema apare si la mine. Raspunsurile apar, dar apar foarte greu. Cred ca este ceva de la site, daca au mai multi aceasta problema.