| BaLOnAs99 a întrebat:

De ce nu mai pot sa pun raSpunsuri pe TPU? Imi spune ca a trimis email-ul de confirmare dar nu am primit nimic.De ce?

6 răspunsuri:
| Gabitza03 a răspuns:

Acelasi lucru imi spunea si mie, nu puteam sa pun nici o intrebare(apoi am dat dew vreo 5 ori trimite email-ul de confirmare)si intr-un sfarsit a venit eu aveam atunci email-ul deschis.

| Daysukki a răspuns:

Cai tampit siteullaughing face face fite laughing

| Prigatdevisine a răspuns:

Pai intri p mess... dai la yahoo mail...si intri la Spam si confirmi email-ul tongue

| ThrustMe a răspuns:

Cauta in folderul SPAM!

| CrazyClery a răspuns:

Buna! Ar trebuii sa iti verifici mailurile, la spam, acolo trebuie sa fie problema! Am avut si eu aceeasi problema si am cautat la spam si am vazut mailul, l-am verificat, si done! Sanatate multa!

| DervambS a răspuns:

Pentru ca trebuie sa fie intrebarea aprobata de staff.