| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema.Am trimis email-ul de confirmare si nu pot da raspunsuri. Email-ul nu a venit si l-am trimis de 2 ori. Ce pot face? Va multumesc.
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| Lysergide a răspuns:

Asta am patit si eu acum.Intra in mailul care l-ai primit dupa ce ai facut contul si vezi ca mai jos dupa username si parola scrie confirmare cont. Sper ca am fost de folos.

| IoanaOana a răspuns:

Pai nu sttiu exact ce ar fi dar poate e primit pe mail dar la rubrica Spam.Incearca vezi ca multe mail-uri sunt primite acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scrie un mesaj la admin