| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu postati si intrebarea mea? in cat timp dupa ce am trimis-o se posteaza?

2 răspunsuri:
| Gabry a răspuns:

Trebuie sa astepti ceva timp pana aproba intrebarile anonime.
Te sfatuiesc sa-ti faci cont pe TPU, dai 30 de raspunsuri apoi intrebarile tale vor fi postate instantaneu la intrebari fracvente.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Întrebarea este pe anonim și trece printr-un filtru de siguranță.
Dacă respectă politica site-ului, va fi postată fără probleme.
Un pic de răbdare, sunt multe întrebări care trebui citite și a ta se înumără printre ele.
Și este valabil și cele spuse de @Gabry.
Pa, pa.