| Wehrmacht a întrebat:

Ce mama dracu' are mah? De la un timp nu imi mai posteaza toata intrebarea sau raspunsul.

Răspuns Câştigător
| elys09 a răspuns:

Stiu,si eu sunt in aceeasi problema ca si tine, dar cateodata intrebarea ti se posteza cand iesi tu. Funda?

3 răspunsuri:
| fdhgcvnb a răspuns:

Am pus si eu aceeasi intrebare mai demult si am inteles ca e din cauza ca folosesti,,>,,[daca folosesti]sau celalalt semn[daca il folosesc si pe acela, cred ca imi dispare raspunsul, so.te-ai prins tu.Asta s-ar putea sa fie problema[s-ar putea.].

| Wehrmacht explică (pentru fdhgcvnb):

Exact semnul asta l-am pus.

| fdhgcvnb a răspuns (pentru Wehrmacht):

:] atunci s-a rezolvat