| vladalex40 a întrebat:

De ce nu pot sa trimit sms-uri in reteaua Orange?

6 răspunsuri:
| andreeei a răspuns:

Nu ai setat centru de mesaje. Suna la un consultant (gratuit) si o sa-ti-l rezolve el.bafta

| vladalex40 explică (pentru andreeei):

Am sunat la centrul de mesaje dar imi spune ca nr format este incorect, sau poate imi puteti spune care este nr la centru de mesaje la Sony Ericsson k810i

| andreeei a răspuns (pentru vladalex40):

Dar nu trebuie sa suni la acel centru, trebuie sa suni la un consultant Orange pentru a ti-l reseta (mai pe romaneste, suna la ORAGE tata, e moca)

| SergiuM a răspuns:

Poate nu ai semnal sau ti-a picat reteaua.

| Antichrist a răspuns:

Poate pentru lipsa de credit laughing

| AnnaAnnne a răspuns:

Poti 100%, poate ca nu stii tu cum sau nu ai setat centrul de mesaje cum a zis si andreeei