| ion123xxx a întrebat:

De ce nu primesc email -ul de la Olx cand finalizez anuntul sau cand imi fac cont pe vreun site oarecare, intru pe yahoomail si nu am primit niciun email de la site-ul respectiv.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ai dat corect adresa de e-mail, atunci verifica si la spam! Daca apare acolo, marcheaza-l si da click pe butonul "Not spam", sa intre la Inbox.
Daca nici la Spam nu apare, atunci scrie la olx - admin, sa rezolve situatia!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vezi sa nu fi facut contul pe yahoo.ro si sa l folosesti pe yahoo.com

| SlaggyP a răspuns:

Aceasi problema am avut-o si eu, poate nu te-ai m-ai conectat pe yahoo de ceva timp sau nu l-ai comfirmat. Eu mi-am facut alt cont de yahoo, daca tot nu merge iti propun sa-ti faci un nou cont de yahoo. Funda te rog sunt nou.

| qqGABYpp a răspuns:

Încearca cu G-mail-ul. Nici eu nu mai primesc pe yahoo asa ca folosesc G-mail-ul. Sper ca te-am ajutat.