| anonim_4396 a întrebat:

De ce se inegreste degetul de la inelul de aur care ar fi cauza?

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fa-ti niste analize la ficat, uneori suferinta lui se manifesta asa. Si verifica inelul sa fie de aur.

daniela
| daniela a răspuns:

Corpul tau emana o substanta care la contact cu aurul reactioneaza si inegreste pielea, sunt multi carora li se intampla asa ceva. Eu nu pot utiliza bijuteri de argint

regis
| regis a răspuns:

Cel mai probabil continutul foarte redus de aur al inelului.

tundenana
| tundenana a răspuns:

Sau ai o problema de sanatate... asa cum a zis si Brigaela sau nu e inel de aur...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unele persoane nu pot sa poarte aur.de exemplu eu pot sa port aur, insa argint nu pot. fa-ti niste analize

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e aur.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand te doare capul si ai ameteli si palpitatii

| cami21 a răspuns:

Cum sa nu fie inelul din aur.este.insa nu inteleg dc se inegreste pielea.hhmmthinking este posibil sa ai probleme de sanatate?