| ChildrenOfBodom a întrebat:

De ce vă place viaţa viruală mai mult? şi de ce cea reală? care este diferenţa?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Diferenta este ca in viata virtuala poti sa faci ce vrei, cand vrei... fara sa stie nimeni!
.ai mai multa libertate. poti sa fii cine vrei tu sa fii fara sa stie nimeni!
*toate in anumite limite *

2 răspunsuri:
| Anonim69 a răspuns:

Eu consider ca in viata reala poti face mai multe chestii decat in cea virtuala. Viata virtuala are o bariera.la fel si cea reala, dar fiind reala o incalcam. Oricum, viata reala iti ofera mult mai multe!

| scary7 a răspuns:

Viata reala e mult mlai faina decat cea virtuala