| DonAnonymius a întrebat:

De curând mi-am reinstalat Windows-ul. Înainte îmi apăreau Wireless-urile din zonă când dădeam click pe Network.Acum nu mai ştiu cum să îmi pornesc Wireless-ul şi stau doar pe net prin cablu.Am Lenovo ThinkPad.Am încercat deja cu Fn şi nu merge.Nu am nici un buton de oprire/pornire pe laptop. Vă rog mult, ce aş putea face?

1 răspuns:
| WooppS a răspuns:

Buna! eu cred ca nu ai instalat wirlessu dupa reinstalarea windowsului! noroc