| DonAnonymius a întrebat:

Mi-am reinstalat de curând Windows-ul şi acum Wireless-ul este închis.Nu îmi mai apare la Network decât Local.Am încercat deja prin Fn dar nu merge.Nu am nici un buton de oprire/pornire pe laptop. Ce aş putea face?

2 răspunsuri:
| gki1980 a răspuns:

Ai incercat si combinatia Fn+f2? la mine asa se activeaza, nu doar apasand Fn

| Adi2ro a răspuns:

Nu e instalata placa wireless.

Cauta pe net la modelul de laptop, driverele de wireless. Dupa ce e instalat cum trebuie o sa apara la "Network Connections".