| Decebalul a întrebat:

De unde as putea descarca desenele Naruto? Alea cand erau ei mici si vreau sa fie fara virusi.

8 răspunsuri:
| EMKing a răspuns:

Salut mihai incearca aici; http://rosub-anime-kage.info/

| Decebalul explică (pentru EMKing):

Nu ma lasa sa vad desenele, zice ca au fos sterse si la fel e si cu downloadul.

| caucazianursu a răspuns:

Scrie pe google! nu iti pot da site ca nu ma lasa TPU pentru ca e despre piraterie! funda?
sau youtube boss

| Decebalul explică (pentru caucazianursu):

Dar cum se numeste site-ul?
Trimite-mi un mesaj privat, daca vrei! happy

| Hardc0re a răspuns:

Ai putea sa le iei de pe clip convertor iti dau si un tutorial pasul 1:Intri pe youtube alegi episodul dorit si dai pe el/pasul 2 copiezi linkul iar apoi intri pe clip converter copiezi linkul in sectiune url media la format conversie pui descarca si apesi continua apoi bifezi media detectat il lasi asa daca e deja bifat muti format conversie pe avi si dai start dupa care o sa se downloadeze...o sa iti arate full iar apoi iti apare save file de aici te descurci

| 24Alex a răspuns:

Ai aici toate episoadele din seria initiala + shippuden si multe alte anime-uri: http://rosub-anime-kage.info/

| Decebalul explică (pentru 24Alex):

Dar nu pot sa le vad sau sa le descarc!

| Leon_Alexandru_2000 a răspuns:

De pe Google
Adresa linkului aici