| eduard2001 a întrebat:

De unde pot vedea episodul pierdut din ed edd si eddy?

29 răspunsuri:
| KostyCool a răspuns:

Vplay. ro big grin

| LittleMissCupcake a răspuns:

Sincer si eu as vrea sa știu. Am tot citit pe diferite blog-uri si pe YouTube de acest,, lost episode" din Ed Edd n Eddy, despre care se spune ca ar fi episodul 34. Chiar nu știu ce sa spun, unii zic ca a fost dat la TV o singura data, prin 2003 si ca CN a primit o mulțime de reclamații de la părinți. Si intr-adevăr am găsit pe Wikipedia ca a existat un anume,, lost episode", insa daca chiar exista cred ca pierdut va rămâne laughing Totuși am găsit pe YouTube niște secvente, care, zic ei, ar fi din acel episod. Sa scrii pe YouTube Ed Edd n Eddy lost episode sau episode 34. Oricum, daca ai aflat si tu ceva sa-mi trimit mesaj. Si eu sunt foarte curioasa happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am gasit mai demult un blog cu foarte multe anime-uri. Probabil il gasesti acolo cu toate episoadele.

| Anonimul122 a răspuns:

Salutare, uite episodul http://www.desenesianimeonline.info/ed-edd-si-eddy/season/1/episode/34 funda mersi o seara placuta in continuare

| radupopa a răspuns:

Pe www.cartoonnetwork.ro si dai la desenele astea, ori pe www.youtube.ro sau pe www.ededdandeddy.ro

| Cordelia a răspuns:

Salut, se zice ca episodul acela a fost in 2003, nu zic ca e adevarat sau nu, nici nu l-am vazut, dar se zice ca acel episod avea o calitate mediocra si sunetul era prost. In episod se spune ca la inceput era Ed si Eddy, Eddy avea niste ochi rosii, si Ed arata ciudat, apoi cica a trecut Kevin cu bicicleta pe langa ei si s-a auzit o impuscatura, apoi a a aparut un font negru. Se zice ca cea mai sadica parte a fost aceea in care Jimmy (nu stiu exact cum se scrie) era la spital impreuna cu Sara, si Jimmy era plin de sange, lovit, etc. am gasit ceva pe net, dar probabil e un fals.
http://www.dailymotion.com/......videogames

| Krisz13Tina a răspuns:

Si eu as vrea sa il vad! sad
Dar sincer cred ca acel Lost episode Va ramene pierdut pentru totdeauna!

| Robseven a răspuns (pentru Krisz13Tina):

Sincer nu degeaba ii se zice The lost episode of Ed Edd and Eddy

| danalungu22 a răspuns:

Nu poti, apar doar secvente din acel episodn.Nu exista episodul intreg, eu una nu stiu ce sa cred, daca e pe bune sau nu.

| AncaRRR a răspuns:

Cel mai bine intri aici pe vplay unde au toate episoadele si cauta ed, edd, 'n' eddy.

Funda?

| TaкєMєHιgн a răspuns:

Youtuberolling on the floor

| Maximca a răspuns:

Http://www.desene-animate-online.net/ aici sunt si seriale si desene animate alge categorii si iti vor aparea stiu o sa arate intii trei categorii dar apoi du pa ca vai apasa pe una iti vor aparea mai multe Bafta

| NoNameHelpYou a răspuns:

Youtube dublate in rom si pe desene animate.ro sau ededdsieddydesene.ro

| anateoPwP a răspuns:

Cauta pe google ed edd n eddy lost episode

| valisasu a răspuns:

Youtube
sunt secvente dar sunt tari

| Betii69 a răspuns:

Buna! Poti intra pe site-ul:www.peteava.com.Acolo sunt toate episoadele din tot ce vrei uh si e gratis!

| alysshia a răspuns:

Am gasit mai demult acest site cu desene animate din copilarie:
http://desenele-copilariei.net/

| KiDz33N a răspuns:

Te-ai uitat pe you tube?
e posibil sa il dea reluare pe cartoon networkrolling on the floor

| Dany1068 a răspuns (pentru KiDz33N):

Tampitule,nu se dă în reluare, a fost doar ODTATA difuzat prin 2003

| GabiAlex05 a răspuns:

Vad ca multi au dat raspunsuri aiurea gen "vplay" sau alte site-uri.Adevarul este ca acest episod a fost dat o singura data pe CN, din pacate l-am vazut (eram mic aveam 4 ani). Groaznic. Eddy avea niste ochi mari, rosii, edd era un ciudat, si nu mai erau prieteni.Ecranul s-a facut negru, dupa acea toti au aparut cu sange la gura si cu ochii rosi, iar dupa imagine a devenit din ce in ce mai proasta si se auzeau vociile lui Kevin si Eddy pe fundal.Am inceput sa plang.De atunci, tot mai caut episodul dar nu il pot gasi, iar CN a declarat de abia in 2008 ca acest episod a existat, dar din cauza imaginilor a fost sters definitiv.

| Bălan_Teodor_1994 a răspuns (pentru GabiAlex05):

Hmmm... Frate mai cam bagat in sperieti In fine edd era mereu ciudat
Dar in reset am citi pe toto felul de chesti tu ai dreptate episodul ala sigur nu a fost facut de creatorii de edd n edy cine stie ce naiba s-a intamplat atunci
;(

| Ghionea_Mihai_1989 a răspuns (pentru Bălan_Teodor_1994):

A fost creat de creatorii sai si a fost dat cu cateva saptamani inainte de data lui stabilita pe laa 5 sau 7 dimineata

| joker007 a răspuns:

Nu-l găsesti, acest episod a fost transmis din greseală in 2003 pe Cartoon Network in sua, fiind un episod neadecvat copiilor.

| Robseven a răspuns:

Am cerceta o groaza si uitati ce am gasit:din serialul popular, favulos si incredibil'' Ed Edd si Eddy'' este ca tot ce veti gasi sunt secvente, va racoman nu pe Youtobe nu va da decat povesti.
Eu nu l-am vazut dar nu a fost sters degeaba, am citit dela GabiAlex05 ca era oribil era o teroare episodul 34 din ''Ed Edd si Eddy'' dar eram un copil era desenl meu preferat nu ma duceam la gradinita ca sa-l vad.
Dar am aflat ca in 2003 din cate stiu creatorul '' Ed Edd si Eddy '' era bolnav de ciuma dupa cercetarile mele.
Dar tot ce nu am inteles e de ce a fost filmat asa? Va rog ajutati-ma sa imi dau seama.

Multumesc!

| MacBoy a răspuns:

Stiu ce ai auzit si ce vrei sa vezi si iti spun cu cea mai draga inima sa stai cuminte.Acele desene marog majoritatea desenelor au mesaje subliminale ce doar copii mici le pot observa fara sa-si dea seama. Unul din oamenii care a dublat desenul din engleza in romana a declarat intr-un interviu ca a fost cel mia mediocru si mai ciudat episod.Acela a fost sters si sters va ramana. Episodul acela mi-a marcat varul mai mare, eu de asta nu-mi las fratiorul mai mic sa stea prea mult la desena mai bine ii citesc eu ceva decat sa se uite la cacaturile alea/