| Daymo a întrebat:

Deci am Google Chrome. si cand vreau sa scriu un sait pun prima litera F de exemplu si imi apare facebook. dar am nevoie de alt sait mai important cum pot sterge elementele din bara de navigare? FUNDA DAU FAST!

Răspuns Câştigător
| MrsBrunetzyka a răspuns:

Nu ai kumsa stergi asa apare la toata lumea, scrie cuv intreg si o sa-ti apara ce vrei

5 răspunsuri:
| MrsBrunetzyka a răspuns:

Pai cand ai scris litera F, nu te opri aici! scrie in continuare intreg cuvantul care il cauti, si atunci google te va duce unde ai nevoie
!

| Daymo explică (pentru MrsBrunetzyka):

Dar daca vreau sa sterg ce scrie acolo?

| RoseJ a răspuns (pentru Daymo):

Dacă nu doresti să se afişeze rezultatele cand introduci un text, poti renunţa accesând setările de căutare din pictograma în formă de roata...clic pe rotita>setari de cautare>Google Instant>Nu doresc să utilizez Google Instant>apoi salvezi si nu-ti mai apare alt cuvant in timp ce scrii

| RoseJ a răspuns:

Nu trebuie sa stergi nimic, doar tastezi literele in continuare si o sa-ti apara ceea ce ai scris...

| Daymo explică:

Dar daca vreau sa sterg de tot?