| Sოﺁℓε a întrebat:

Deci:am o problema mica cu calculatorul.
Inainte se pornea direct fara ca eu sa mai aleg vreun utilizator dar acum ma pune sa aleg utilizatorul. Cum sa setez optiunile acelea ca sa se porneasca direct fara ca eu sa aleg utilizatorul? Nu am umblat nicaieri acolo si de vreo 2 zile, ma pune sa aleg.Cum sa il setez inapoi sa nu mai aleg utilizatorul pe care vreau sa intru?

7 răspunsuri:
| LauraFlorentina12 a răspuns:

Daca te pune sa alegi pe care din utilizatori sa intri inseamna ca ai mai multi trebuie sa stergi unul din ei apoi ii dai clik dreapta dupa ceai pornit calculatorul ii dai la PROPRIETATI apoi la ECONOMIZOR ECRAN si iti apare o caseta LA REVENIRE SE AFISEAZA BUN VENIT II dai acolo. Acum depinde cum ai si windowsul.Ma rog ii dai acolo dupa care ii dai OK ca sa salveyi setarile ok?

| Sოﺁℓε explică (pentru LauraFlorentina12):

Pai si eu bifez sau dezbifez caseta aia?

| LauraFlorentina12 a răspuns:

O bifezi.

| Sოﺁℓε explică (pentru LauraFlorentina12):

Bun. si ce legatural are asta cu utilizatorul?

| LauraFlorentina12 a răspuns:

Vrei sa ti se deschida direct nu?

| LauraFlorentina12 a răspuns:

La mine a mers.