| Camy666 a întrebat:

Deci. am un iphone 5... nu stiu ce s-a intamplat dar toti prieteni de pe fb (nr de tel,mail,adresa de acasa, fax) il am adaugate in iphone (asta fiind 1000+ contacte) si nu le vreau! si culmea, nu le pot sterge..nu stiu cauza
Ma gandesc ca trebuie dezactivat ceva de undeva...ca rog ajutati-ma. Funda!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da la setari si cauta ceva pe acolo sa setezi ceva, sau daca nu cauta pe internet. Poti sa imi dai funda...PLS!