| camon12 a întrebat:

Deci exista parola la gta vice city pentru viata infinita si pentru ca sa nu te mai urmareasca politia deloc adica stiti dai "leavemealone" te lasa dupa si daca faci alta infractiune iarasi vine spre tine adica sa fie ca la san andreas ai dat odata "aezakmi" si nu te mai urmareste deloc nu trebuie sa dai incontinuare mersi spuneti-mi va rog daca nu estista cum s-ar putea adauga in >gta:?

8 răspunsuri:
| camon12 explică:

Nu

| IliuTZA_5884 a răspuns:

In GTA Vice City singurele parole de viata (ASPIRINE) si sa scapi de politie (LEAVEMEALONE) astea sunt in GTA San Andreas e pentru viata infinita (BAGUVIX) si ca sa nu te mai urmareasca politia (AEZAKMI).

| megasmecher a răspuns:

Eu am gasit gta vice city mamaia in care am mereu viata si armura infinita!

| cristian144 a răspuns:

Sa stiti ca mie nu-mi merge parola connectingmaximus daca o gasiti pe cea corecta puneti anunt si vedeti ca parola connenctingmaximus este pentru gta Romania

| peter98992 a răspuns:

Singurele sunt: de politie leavemealone.si de viata aspirine.

| XxRobbixX a răspuns:

Fa CU Cheat Engine 6.2, Bftwinking Funda?smug

| gigi_5339 a răspuns:

Camon12,daca vrei am eu un joc GTA Vice City cu arme si viata infinita si nu se distrug masinile cand esti in ele.ID-gheorghebalteanu,pentru toti ce vor acest joc fantastic.Multumesc si va astept.

| Ama_Aly_1990 a răspuns:

Eu am parola la gta Romania 2 de viata infinita care este :pares: