| camon12 a întrebat:

Deci Lome...Stie cineva cand incepe vacanta de paste? Pe ce data incepe.stiu doar ca tine o saptamana

Răspuns Câştigător
| Hisaya a răspuns:

Vacanta:
-incepe pe 18 aprilie
-se termina pe 26 aprilie (la scoala mergem pe 27 aprilie, 26 aprilie fiind ultima zi de vacanta)
Sper ca ti-am fost de folos!

8 răspunsuri:
| ZeDe a răspuns:

15 aprilie 2011

| SophieLoVeKorea a răspuns:

Deci pe 15 aprilie e ultima zi de scoala inainte de vacanta de Paste si pe 26 mergem la scoala adica in a 3-a zi de Paste din pacate.winking

| Millis a răspuns:

Pe 18 aprilie

| bogdan_7896 a răspuns:

Vacanta de paste incepe pe 15 aprilie si se termina marti pe 26 martie

| bogdan_7896 a răspuns:

Aprilie scuze

| Ieatchocolateateveryhourintheday a răspuns:

Pe 16 incepe vacanta happy

| FauK3 a răspuns:

Vacanta de Paste incepe pe 24 aprilie parca...

| johnNy_3794 a răspuns:

Intre 15-26 aprilie avem vacanta de Paste