| anonim_4396 a întrebat:

Deci:Miercurea viitoare o sa am banchetul si evident o sa avem panglici pe care sa ne scriem uni altora
nu stiu ce sa scriu happy
nu vreau un roman ca e foarte greu de scris pe panglici cateva cuvinte
noi le scriam celor din a 8 ceva de genul :"ai grija cum copiezi "
deci... ce le scriu?

Răspuns Câştigător
| Scriitoarea a răspuns:

Vezi ce faci in vacanta sau o vacanta de vis dar nu ma uiati si pe mine sau data viitoare daca o sa copiezi macar ajuta-ma si pe mine sau nu uita sa ma suni din cand in cand in vacanta sau e vara si cald dar despartirea dintre noi e foarte rece si ma face sa-mi fie frig.

1 răspuns:
| ozzy22 a răspuns:

Daca cei din jur te cred fericit, dar tu nu esti...incearca sa-i copiezi! sau nu stiu poate L.G.-life's good suna bine