| EuEuEu_6779 a întrebat:

deci sambata ar trebui sa ma duc la filmul la care mama nu ma lasa ( o fac sa ma lase pana la urma)
dar se face si banchet

la care sa ma ducc
argumentati plsss

repede pana la 7 vreau raasp

8 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

La banchet, pentru ca e frumos te vei distra si nu ai ocazia sa te duci in fiecare zi, pe cand la film te poti duce oricand. Distractie placuta happy

| Lora a răspuns:

Normal ca la banchet, filme o sa mai fie.

| seby005 a răspuns:

La banchet,de filme o sa mai ai timp, banchetul e doar o data pe an, bafta pa

| PerfectAngel a răspuns:

Mai bine du-te la banchet. Banchetul din clasa a(cata esti tu) e doar odata in viata. Filmul poate mai ai ocazia sa il vezi,poate va mai aparea, sau il poti vedea la tv sau online.
Deci eu as alege banchetul, clar.
Funda?

| Anonymus3000 a răspuns:

La bancket zic eu caci filmul poti sa il vezi si alta data sau chiar acasa dar la banchet nu o sa mai mergi asa de des straight face (poate chiar deloc)

| DidiLovesYou a răspuns:

Pai eu zic sa te duci la banchet ptc banchetul se face decat o singura data in clasa a8a si inca odata in clasa a12a sau ma rog cand o fioh go on, iar filmul poti sa-l iei dupa net sau sa te duci latadata(sigur o sa mai fie)winking

Sper ca ti-am fost de ajutor:*

| adrianarp a răspuns:

Ar trebuie sa te duci la banchet pentru ca la banchet te duci doar o data pe cand la film te poti duce oricand... si filmul poti sa il vezi si acasa...

| anonim_7558 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa mergi la care e mai important pentru tine, parerea mea e la banchet pentru ca e o singura data, iar filme sunt destule oricum indiferent de alegerea pe care o faci sa ai o sera placuta.