| Craescu_Elena_1905 a întrebat:

Din data de 25 martie nu mai primesc e-mailuri, desi eu de obicei primesc zilnic. Cum se poate rezola aceasta problema pentru ca astept corespondenta foarte importanta? Nu trimiteti raspunsul pe e-mail pentru ca nu imi apare in casuta daar asputea sa primesc in mesajul privat facebook.

3 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Presupun ca este vorba despre sistemul de mesaje private al TPU. Eu am trimis si primit mesaje pana in ultima zi din Martie. Pe 1 Aprilie nu l-am folosit si nu am primit nimic, dar am inteles din mesaje postate de alti useri ca ar fi o problema. Nu se poate face nimic, daca este intr-adevar o problema, trebuie ca administratorii TPU sa fie notificati si sa o rezolve.
Daca e vorba de alt sistem de posta electronica, problema trebuie adusa la cunostinta si rezolvata de administratorii sistemului repectiv.

| darrio2007 a răspuns (pentru SkyPilot):

Nu are nimic site-ul.Eu primesc normal mail-uri de la ei.

| SkyPilot a răspuns (pentru darrio2007):

Eu nu am observat nimic, asta am spus.