| UmbraDeVulpe a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa nu mai primesc mail uri de la linkedin cum ca am aparut intr o cautare? Ca na, imi tot apare... De ce? Si se poate intampla ceva sau nu se poate? Care i faza? Ca eu nici nu am linkedin asta, nu am cont pe el dar totusi primesc mailuri de la el

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Nu primeste nimeni email daca nu si-a facut cont.

| troleibuz a răspuns:

Sub email ai un buton unsubscribe.

| Xox0 a răspuns:

In e-mailul respectiv, da scroll in jos si apasa pe "unsubscribe" si gata.

Răspuns utilizator avertizat
| Xox0 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Cumva e-mailul tau e asociat cu platforma asta. Poate ai avut cont in trecut sau ai accesat platforma cu adresa aceasta de e-mail.
Incearca sa accesezi platforma prin adresa de e-mail, dar click "forgot password", o resetezi, apoi intri pe contul linkedIn si stergi contul.