| AdryanG a întrebat:

Doresc sa aflu cum fac dedicatii la microfon in winamp?
Ca nu stiu ...se aproprie revelionul si nu stiu dau funda pentru raspunsul corect

Vreau sa fac dedicatii pls

Răspuns Câştigător
| controlled a răspuns:

Bagi microfonul verifici daca nu e pe mute si daca e volumul dat daca este detectat de calculator si apoi deschizi winampul dai drumul la o melodie si bla bla bla nu-ti trebuie vreo ceva anume ca sa poti vb la microfon...la microfon poti vb si fara sa ai vreo aplicatie deschisa trebuie doar sa il recunoascasi sa functioneze! Good luck

2 răspunsuri:
| AdryanG explică:

Am facut deja asta...si tot nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu cum...